top of page

Profil


Hakkında

0 beğeni alındı
0 yorum alındı
0 en iyi cevap

2004 Yılında Bereket Sanayi Sitesinde 120² m’lik bir alanda iş hayatına başlamış ve kurulduğu günden bugüne sürdürdüğü faaliyetlerinde kendisini sürekli olarak geliştirmekte ve müşterilerinin artan taleplerine cevap verebilmek için devamlı değişimin ve gelişimin bilinci içerisinde hareket etmektedir.

Bu bilinçten hareketle, 2011 yılı itibariyle Kütahya 2. Organize Sanayi Bölgesinde 1.500 m² kapalı, 10.000 m² açık alanda VMG markası ile Çelik Konstrüksiyon, Depolama Sistemleri ve Hammadde Taşıma Sistemleri konusunda hizmetlerine devam etmiştir. 2015 Yılı itibariyle ise mevcut 2. Organize Sanayi Bölgesindeki fabrika çalışma alanını 5.5OOm² kapalı, 12.5OO m² açık alan olmak üzere toplamda 18.000 m² alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Aylık 300.000 Kg çelik işleme kapasitesi ve hacimlerine göre değişmekle birlikte aylık 20 adet silo veya tank üretimi yapabilen firmamız, bu kapasitesiyle bölgesindeki büyük firmalar arasına girmenin haklı gururunu yaşamaktadır. VMG kurucularının uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimleri, kalifiye elemanları sayesinde sürekli değişim ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır. Müşteri memnuniyeti önceliği, kaliteli üretim ve büyümeyi ilke edinen firmamız çelik yapılar, depolama sistemleri ve hammadde taşıma sistemleri alanlarında kısa zamanda birçok kurum ve kuruluşa çözüm ortağı olarak sektörde yerini almıştır.

Personelimizin tamamı alanında uzman, işine karşı duyarlı ve hassas davranmayı ilke edinen kalifiyeli kişilerden seçilmiştir.

VM Grup sektörle alakalı teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, makina parkurunu sürekli güncel tutmaya devam etmektedir. Kalite önceliği olan firmamızda tüm çalışanlar bu bilinçtedir.

Firmamızda projelerin sözleşmeleri, yasal düzenlemeleri, işverenin isteklerine sadık kalacak şekilde yürütülmesi ve sözleşmelerde belirlenen süre içerisinde teslim edilmesi esastır. Firmamız yüklendiği tüm projelerde İş ve İşçi Sağlığı, İş Güvenliği ve Çevre Koruma kurallarını dikkate almayı birinci önceliği olarak kabul etmiştir.

Pozisyon

  • Yönetim

Genel Bakış

Ad
ÖRENGÜL MAKİNA İNŞ MAD SAN VE TİC LTD ŞTİ
Soyad
VEYSEL ÖRENGÜL
Telefon
533 490 11 89
E-Mail
veyselorengul@vmg.com.tr
Adres
Kütahya 2. Organize Sanayi Bölgesi, 4.CD NO.3 43100 Çalca Osb/Kütahya Merkez/Kütahya, Türkiye, KÜTAHYA

VMG ÖRENGÜL MAKİNA İNŞ MAD SAN VE TİC LTD ŞTİ

Yönetim
+4
Diğer Eylemler
bottom of page