top of page

Profil


Hakkında

0 beğeni alındı
0 yorum alındı
0 en iyi cevap

PGR Hakkında

Polat Group Redüktör San.ve Tic. A.Ş. 1998 yılında Polat Makine Sanayi ve Tic. A.Ş. bünyesinde üretim faaliyetine başlamış, kısa zamanda gösterdiği büyüme ve gelişim neticesinde 2004 yılında ayrı bir tüzel kişilik kazandırılarak faaliyetini devam ettirmiştir.

Faaliyetine başladığından bugüne kriz dönemleri dahil göz kamaştıran bir büyüme trendine sahip olan PGR Drive Technologies; bugün yurtiçi pazarda markalaşma sürecinde ciddi bir yol katederek yurtiçi sektörde öncü firma haline gelmiş, ayrıca Almanya ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 5 kıtada 80'in üzerinde ülkeye ihracat yapan bir firma konumunu almıştır.

Aydın ASTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde yıllık 250.000 adet redüktör üretim kapasitesi, 15.000 m2 merkez fabrika alanı, Aydın Umurlu Organize Sanayi Bölgesi'nde 20.000 m2 montaj fabrikası, yaklaşık 500 çalışanı, yurtiçinde Ankara'da ve İstanbul'da şubeleri, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda bayilik ve distribütörlükleri, 2014 yılından bu yana Almanya'da 5.800 m2 alana kurulmuş PGR GmbH montaj fabrikası ile faaliyetine devam etmektedir.


 


 


 


Pozisyon

  • Satış Departmanı

Genel Bakış

Ad
Polat Group Redüktör San. Tic. A.Ş.
Soyad
Serdar UYAR
Telefon
544 779 49 97
E-Mail
s.uyar@pgr.com.tr
Şirket
Polat Grup Redüktör San. Tic. A.Ş.
Sektör
Makina
Alt Sektör
Redüktör İmalatı, Satışı
Pozisyon
Polat Grup Redüktör Bölge Satış Md.
Adres
Yenimahalle, 06374, TR

Polat Group Redüktör San. Tic. A.Ş. Serdar UYAR

Satış Departmanı
+4
Diğer Eylemler
bottom of page