top of page

Profil


Hakkında

3 beğeni alındı
0 yorum alındı
0 en iyi cevap

Arsin Enerji, 1993 yılından bu yana çevre koruma politikasını ilke edinmiş, çevrenin korunması için yenilikçi çözümler üreten ve aynı zamanda Doğa Dostu Enerji Kaynakları üreten, sektöründe öncü bir kuruluştur. Merkez ofisimiz Türkiye'de olup, Almanya, Danimarka ve Bosna Hersek'te şirketlerimiz bulunmaktadır.

Şirket, Türkiye ve uluslararası pazarlardaki güçlü partnerleri ve deneyimli mühendisleri ile müşterilerine Düzenli Depolama, Tıbbi Atık Sterilizasyonu, Biyogaz ve Mikro Biyolojik Reaktör (MBR) teknolojileri ve Güneş Enerjisi alanlarında doğrudan yatırımcı, anahtar teslim tesis kurulumu, bu tesislerin işletilmesi, yedek parça ve servis hizmetleri sunmaktadır.

Firmamızın kalite kontrol yönetmelikleri TÜV Austria Certificate DIN EN ISO 9001 – 14001 – 50001 standartlarına göre belgelendirilmiş ve onaylanmıştır. İklim değişikliği ile mücadelede öncü olan şirketimiz, sera gazı emisyonlarını sınırlamayı taahhüt etmektedir. 

Arsin Enerji'nin tesisleri, Avrupa Birliği'nin ilgili mevzuatına uygun olarak yüksek kalite standartlarına göre projelendirilmekte ve devreye alınmaktadır.Pozisyon

  • Satış Departmanı

Genel Bakış

Ad
DAVUT
Soyad
GERÇEKCİOĞLU
Telefon
507 721 39 15
E-Mail
davut@arsinenergy.com
Şirket
ARSİN
Sektör
Enerji
Alt Sektör
MBR
Adres
MALAZGİRT MAH. 929 CAD. NO:33-1/8, ANKARA, 06680, TR

ARSİN İNOVASYON ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM LTD.ŞTİ.

Satış Departmanı
+4
Diğer Eylemler
bottom of page